Bebekler İçin Organik Yenidoğan Setleri

Bebekler İçin Organik Yenidoğan Setleri

Bebekler doğdukları andan itibaren bakıma muhtaçtırlar, anne karnında oldukça rahat ve konforlu bir ortamda bulunan bebeklerin cildi dış dünyaya kolay ayak uyduramaz. Bu nedenle kimyasallar nedeniyle kolay tahriş olur, egzema ve alerjik reaksiyon gösterebilir. Bebek cildinin hassasiyetine uygun olarak üretilen organik yenidoğan seti modelleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret edebilirsiniz.

Çok Parçalı Organik Yenidoğan Setleri

Yenidoğan seti, bebeğin ilk andan itibaren ihtiyacı olan kıyafetlerden oluşan bir settir. Bu setin içinde çoraptan bereye, patikli pantolondan iç ve dış zıbına kadar pek çok parça bulunur. 5 parça yenidoğan seti olduğu gibi 11 parçadan oluşan yenidoğan setleri de bulunmaktadır. Çok parçalı setlerin içinde; iç zıbın, dış zıbın, uzun ve kısa kollu body, patikli pantolon, şapka, eldiven, çorap, önlük, battaniye ve ağız bezi bulunmaktadır. Bu ürünler annelerin hayatını kolaylaştıran, aradıkları her şeyi bir arada sunan ürünlerdir ve oldukça ekonomiktir. Özellikle organik ürünleri tercih eden anneler için fiyatlar oldukça makuldür.

Organik Bebek Kıyafetlerinin Özelliği

Organik ürünler üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar denetime tabii olan ve sertifikalandırılan ürünlerdir. Bu ürünlerde hammadde olarak doğal maddeler kullanılır, sentetik kumaşlar kullanılmaz. Ürünlerin renklendirilmesinde boyar madde olarak bebek cildine zarar veren kimyasallar yerine sebze, bitki ve kil gibi maddeler kullanılır. Yüzde yüz organik pamuktan üretilen yenidoğan setleri bebeklerin kanserojen maddelerden uzak kalmasını ve daha sağlıklı büyümesini sağlar. Organik bebek ürünleri için tercihiniz internet sayfaları üzerindeki online firmalar olsun, ürün yelpazesini görmek için bu sayfaları ziyaret edebilirsiniz.