Natural Stone Tiles Taş Ocağından Evimize Nasıl Ulaşır ?

Natural Stone Tiles Taş Ocağından Evimize Nasıl Ulaşır ?

Natural Stone Tiles Dünyadaki Dağılım Nasıldır?

Natural Stone Tiles günümüzde mevcut olan en güzel ve benzersiz zemin kaplama malzemelerinden bazılarıdır. Geniş bir renk, doku ve desen yelpazesine sahip olmaları, onları her ev veya iş yeri için mükemmel kılmaktadır. Peki bu doğal taşlar taş ocağından evinize nasıl geliyor? İlk olarak, doğal taş karolar dünyanın dört bir yanındaki taş ocaklarından bloklar halinde çıkarılır. Buradan fabrikalara sevk edilirler ve fabrikalarda boyut ve şekil özelliklerine göre tek tek parçalara ayrılırlar. Bitmiş ürün daha sonra, hava taşımacılığı veya okyanus kargo hizmetleri aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerine gönderilmek üzere naylon veya köpük gibi koruyucu ambalaj malzemeleriyle kutulara paketlenir. Hedef ülkeye veya şehre ulaştığında, perakende mağazalarına veya doğrudan çevrimiçi / çevrimdışı tüketicilere satışa hazır depolarda envanter stoklayan yerel distribütörler tarafından alınır. Doğal taş, gezegenimizin yüzeyinin derinliklerinde başlamış olabilir, ancak yukarıda bahsedilen şekilde dünyanın dört bir yanındaki tüketiciye ulaşır.

Natural Stone Tiles Ülkemizdeki Çeşitleri Nelerdir?

Natural Stone Tiles seviyorsanız, birçok farklı türünün mevcut olduğunu biliyorsunuzdur. Peki bu malzemelerin dünya genelindeki dağılımı nasıl?
Doğal taş karolar, dayanıklılıkları ve zamansız güzellikleri nedeniyle yüzyıllardır dünyanın çeşitli yerlerinde kullanılmaktadır. Özellikle Avrupa'nın yanı sıra Kuzey Amerika ve Asya'da popülerdirler. Nereye baktığınıza bağlı olarak, İtalya'dan gelen traverten genellikle İtalyan evlerinde bulunurken, Yunanistan'dan gelen mermer Türkiye ve Kıbrıs gibi Akdeniz ülkelerinde duvarları süslerken görülebilir. Brezilya'dan gelen granit de özellikle sağlamlığı ve dayanıklılığıyla bilindiği için dünya çapında oldukça yaygındır. Bu ana doğal taş karo malzemesi kaynaklarına ek olarak, Hindistan, Meksika ve Çin gibi diğer yerler de küresel rezervlere önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Galler yakınlarında bulunan arduvaz ocakları tüm Avrupa'daki pazarlar için önemli bir tedarikçiyken, Kanada'da bulunan yataklar müşterilere başka yerlerde kolayca bulunmayan benzersiz kireçtaşı karo seçenekleri sunmaktadır. Türkiye, dünyanın en çok aranan taşlarından bazıları da dahil olmak üzere bol miktarda Natural Stone Tiles kaynağına sahip bir ülkedir. Türk madencileri oniks, akik, obsidyen, turkuaz gibi popüler mineralleri yıllar boyunca ortaya çıkarmışlardır. Ayrıca ülkemizdeki madenlerde keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda şaşırtıcı güzellikte doğal taş var, öyleyse neden kendinize bu nadir mücevherlerden hazırlanmış özel bir şey ısmarlamayasınız? Siparişleriniz için https://www.bcstone.com.au/ adresini ziyaret edebilirsiniz.