Fiba Bank Otomatik BES Fonları

Fiba Bank Otomatik BES Fonları

Fiba Emeklilik Yatırım Fonları, Fiba Emeklilik, Fiba Yatırım Fonları, Fiba Otomatik Yatırım Emeklilik Fonları ile kendinize en uygun fon şeklini seçebilirsiniz. Fiba otomatik BES fonları sayesinde kendiniz için en uygun ve en avantajlı emeklilik yatırım fonunu oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi dilerseniz günlük, aylık ve yıllık olarak yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili tüm detayları online internet sayfalarından görüntüleyebilirsiniz.

BES Fonu ile Ne Zaman Emekli Olabilirsiniz?

Emeklilik Yatırım Fonları Nasıl Yönetilir sorusu, bireysel emeklilik sistemine girmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardandır. Bireysel Emeklilik fonlarınız uzman portföy yöneticileri tarafından şekilde yönetilirken siz ise bu süreç içinde ödemelerinizi seçtiğiniz belirli periyodlarla yaparak oturduğunuz yerden tasarruf oluşturabilirsiniz. Fiba birikim uzmanlarına baş vurduğunuzda aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Otomatik Katılım Emeklilik Yatırım Fonları

Otomatik Katılım Emeklilik Yatırım Fonları farklı ödeme süreç ve seçenekleri sunduğundan herkese farklı avantajlar sağlamaktadır. Bu ürünler arasından seçim yapmak ve ne kadar kazanacağınızı öğrenmek için Fiba Emeklilik sayfalarımızda yer alan otomatik hesaplama aracını kullanabilirsiniz. %25 devlet katkısı sağlayarak tasarruflarınızı büyütebileceğiniz birikimlerle emeklilik döneminizde yatırım fonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Emeklilik yatırım fonu sistemine dahil olduğunuzda ödemelerinizi dilerseniz toplu, dilerseniz düzenli olarak alabilirsiniz. Emeklilik yatırım fonlarına dahil olduğunuzda; Sosyal güvenlik ve yatırım danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilir, anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli yararlanabilir, İhtiyaç halinde ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilir, Anadolu Sigorta konut - kasko - sağlık poliçelerinden %40’a varan indirim kazanabilirsiniz.