İslami Hediyelikler

İslami Hediyelikler

Günümüzde cenaze, doğum gibi organizasyonlarda ölen kişinin veya doğan bebeğin anısını ve adını yaşatmak için davete gelen misafirlere hediye verilir. Bu hediyelikler İslami anlam ve değer taşıyan özelliklerde seçilir. Örneğin üzerinde ölen kişinin veya doğan kişinin adının yazılı olduğu bir Yasin kitabı oldukça sık tercih edilen İslami hediyelik ürünleridir. Böylece bu kitabı alan her misafir kitabı okuduğu sürece bu kişiler de bu sevaba nail olur.

Hac ve Umre Hediyeleri

Hediye seçenekleri kişilerin ihtiyaç, zevk ve bütçesine göre farklılık gösterir. Örneğin özel tasarım lüx taşlı yüzükler, akik yüzükler, çocuk, erkek ve bayan yüzükleri hac ve umreden gelenlerin tüm misafirlerine verebileceği en anlamlı İslami hediyelik tasarım çeşitleridir. Bu hediyenin yanında bir seccade, tesbih, sürme ve misvak da verebilirsiniz. Gelen misafirlerinize ve ailenize verebileceğiniz farklı hediye seçenekleri var. Örneğin zemzem takımı veya hurmalık tasta oldukça şık ve sonrasında dekoratif amaçlı kullanılan hediye çeşitleridir. Farklı ürün seçenekleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Hac ve Umre Hediyesi Fiyatları

Her bütçeye uygun farklı ürün seçenekleri tasarlanır. Bunun için hediye seçimi ve alışverişi de oldukça kolaydır. Önemli olan düşünmektir ve bu özel günün mutluluk ve heyecanını birlikte yaşamaktır. Her türlü İslami ve dini anlam taşıyan hediye çeşitleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.