İstanbul Buluşma ve Selamlama

İstanbul Buluşma ve Selamlama

İstanbul Meet And Greet - İstanbul Buluşma Ve Selamlama İhtiyaçlarınızla ilgili olarak internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları arayabilirsiniz. Online firmalarını seçtiğinizde Türkiye’nin tüm hava yollarında en iyi şekilde karşılanırsınız. Silver ve Gold paket buluşma ve selamlama hizmetleri ile siz de siz de hava yollarında ulaşım ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Bu sayede uzun onay ve kontrol kuyruklarında zaman kaybetmeyeceksiniz. Online firmaların sizlere sunduğu silver ve gold paket hizmetlerindeki özel tasarım cipler sayesinde vize onay kuyruklarından hızla geçerek uçuş kapısındaki buggy car ve porter hizmetinden yararlanabilirsiniz. Size özel hızlı izleme hattıyla pasaport kontrolleri kolayca yapılmaktadır.

Silver Paket Hizmeti

Silver transfer paketi sayesinde varış kapısında güvenlik kontrolünden spesial fast track hattı ayrıcalığı ile rahatça geçebilirsiniz. Cip hostes hizmeti sayesinde pasaportunuz saniyeler içinde onaylanır. Terminali girişinde buggy car ve porter hizmetleri ile bagaj taşımadan araçla yolculuk edebilirsiniz. Özel güvenlik noktasında öncelikli geçiş ayrıcalığı ile büyüleyici lounge salonuna anında geçiş yapabilirsiniz. Porter bagaj taşıma hizmetlileri, buggy car aracı, CIP hostes geçiş kolaylığı ve Fast Track hattı ile havaalanlarındaki tüm engelleri kolayca aşabilirsiniz.

Havaalanı Destek

Tüm bu işlemler için firmaların online sayfalarından rezervasyon yaptırabilir ve mail aracılığıyla 3 d Sekure Mail Order seçenekleriyle ödemenizi yapabilirsiniz. Kısacası online firmalar sizlere uçak kalkış /varış/transit yolculuklarınızda en yoğun saatlerde dahi stres yaşatmadan hava yolu konforu sunmaktadır.