Limon Kolonyası

Limon Kolonyası

Limon kolonyası çeşitleri içerisinden en çok 80 derece olanı tercih edilir ve kullanılır. Limonun hem keskin oluşu hem de ferahlatıcı kokusu her daim insanların çok daha iyi hissetmesini sağlar. Kolonyanın çok daha serin bin etkiye sahip olmasını istiyorsanız bunun için buzdolabında bekletebilir ve böylelikle daha soğuk bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Genellikle en çok yaz aylarında işe yarayan bu yöntem nedeniyle daha fresh ve rahat yazlar geçirmeniz mümkün olabilir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Limon Kolonya Tercihleri

Çok daha temiz ve hijyenik bir kullanım elde etmek için kolonyalar daha farklı formda tasarlanıp üretilir. Sprey kolonyası ise bu formlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Dökmeli tasarıma sahip kolonyalar her ne kadar daha çok tercih edilip yaygın bir halde kullanılsa da sprey ve fısfıs olarak üretilen kolonya şişeleri çok daha basit bir şekilde kullanım sağlar.

Limon Kolonyası Fiyatları Nedir

Genel olarak limon kolonyası fiyatları hem miktar durumuna göre hem de çeşidine göre değişiklik gösterir. Büyük bidonlarda fazla olarak satılan limon kolonyası ile ufak şişelerde satışa sunulan kolonyalar arasından oldukça fazla fiyat farkı gözlemlenir. Bunun yanı sıra kişilerin ihtiyaç surumu göz önüne alındığı taktirde litrelik, bidon ve kalem kolonya çeşitlerinin üretildiğini görmemiz mümkün olur. Litrelik bidonlar daha çok miktarda olan kolonyanın kolay bir şekilde saklanıp muhafaza edilmesini sağlar. Kolonya fiyatlarında etkili olan başka bir durum ise kolonyanın hangi şişe türü içerisinde sunulduğudur. Cam şişelerde satışa sunulan limon kolonyası plastik şişelere göre biraz daha yüksek maliyetli olabiliyor. Aynı zamanda set halinde üretilen ve oldukça dikkat çekici duran kolonyalar da bulunur. Bunlar ise daha çok hediyelik olabilecek kadar zarif ve dikkat çekici olarak tasarlanır.