Doğru Bikini Seçimi

Doğru Bikini Seçimi

Kadınların plaj kıyafetleri konusunda ne kadar hassas olduğu aşikârdır, plajda da şık olmak isteyen kadınların bikini seçimlerini doğru yapmak için öncelikle beden yapılarını tanımaları ve bedenleri ile uyumlu modelleri tercih etmeleri gerekir. En güzel bikini modellerini yakından incelemek ve kendiniz için uygun olan modeli sipariş vermek için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Bikininizi Seçerken Bunlara Dikkat Edin

Bikini seçerken öncelikle bedeninizin ölçüsünü bilmeniz gerekir. Göğüs ölçünüzü dikkate alarak seçim yapmanız plajda güneşlenirken ve denizde yüzerken rahat etmenizi sağlayacaktır. Eğer çok küçük göğüsleriniz varsa straplez modeller sizin için uygun olabilir. Enine çizgili, büyük desenli ve destekli bikiniler sizin için idealdir. Kalçalarınız çok geniş ise düz ve koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer küçük göğüsleriniz ve geniş kalçalarınız varsa üstü desenli altı tek renk modeller sizin için uygun olabilir. Üst bedeni kısa olanlar düşük bel modelleri kullanabilir. Kilo probleminiz varsa toparlayıcı bikini altlarını tercih edebilirsiniz. Tek renk bikiniler de sizin için uygun tercih olacaktır. Eğer hiçbir kilo probleminiz yoksa istediğiniz renkte bikini kullanabilirsiniz. Tercihinizi açık renklerden yana yaptıysanız bikininizin astarlı olmasına dikkat etmeniz gerekir.

En Uygun Bikini Modelleri

Bikini almadan önce mutlaka ön araştırma yapmalısınız. Kaliteli kumaştan üretilmiş modelleri tercih ettiğinizde tatil sonrası mantar, bakteri, iltihap gibi rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Seçmiş olduğunuz bikininin rengi, modeli kadar kumaşının kalitesi de son derece önemlidir. Çabuk kurumayan kumaşlar başta mantar olmak üzere birçok hastalığa davetiye çıkarabilir. Bikininizin öncelikle sizi rahat ettirmesine dikkat etmelisiniz. Eğer bikininiz plaj ve denizin keyfini çıkarmanızı engelliyorsa sizin için uygun model değildir. Siz de kendi bedeninize uygun, sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş bikini modellerini yakından incelemek ve sipariş vermek istiyorsanız online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.