Dijital Baskı Germe Tavan Sistemleri

Dijital Baskı Germe Tavan Sistemleri

Gergi Tavan Uygulaması

Ev, ofis, sinema, düğün salonu, havuz, otel, hamam gibi özel ya da toplu yaşam alanlarını daha modern hale getirmek için farklı dekorasyon elemanlarından yararlanılır. İster evinizi ister otelinizi, isterseniz sinema salonunuzu dekore edin, dikkat edeceğiniz en önemli ayrıntı mekanı daha ferah gösteren detaylar kullanılmasıdır. Gergi tavan adı verilen ve başta tavan olmak üzere duvar dekorasyonunda da tercih edilen bir uygulama olan germe tavan sistemleri uygulandığı alanı geniş, ferah ve modern gösterir. Sistemin diğer tavan türlerine göre birçok yönden daha avantajlı olması, birçok mekanın dekorasyonunda tercih edilmesini sağlıyor. Örnek tavan çalışmalarının yer aldığı sayfasını inceleyerek uygun fiyat germe tavan seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Nasıl Uygulanır

Gergi tavanın ana maddesi PVC’dir. PVC membranlar ısıtma yöntemi ile esnetilerek alüminyum profile uygulanır. Led aydınlatma ve dekorasyon amacı ile tercih edilen bu sistemin en önemli avantajı montajının çok kolay olmasıdır. Ekstra tadilata gerek kalmadan kolayca uygulanır. Çeşit zenginliği, bu tavan sistemini farklı alanlarda kullanma ve uygulama imkanı sunar. Ölçülendirilmesi kolaydır, her şekle girebilen yapısı sayesinde ölçüde problem yaşanmaz. Uygulama yöntemi hakkında bilgi almak için poliger.com.tr sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Germe Tavan

Işıklı gergi tavan kumaşına dijital baskı tekniği ile baskı uygulanarak elde edilen germe tavan türüdür. Uzun yıllar kullanılabilir. Dijital baskı yöntemi ile basıldığı için renklerde solma oluşmaz.